Mat Kimya Hakkımızda

MAT KİMYA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ; 1997 yılında hizmet sunmaya başladığı mühendislik plastikleri kalıpları için yardımcı kimyasal üretimi sektöründe uzun yıllardır hizmet sunmaktadır. Merkez olarak İstanbul’u seçen firmamız hem iş gücü hem de pazar anlamında ileriye dönük bir anlayış sergilemiştir.

MAT KİMYA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ hedef olarak üretim maliyetlerini minimize ederek uygun fiyatlı kaliteli ürünlerle sektörde lider bir marka yaratma amacı güder. Bu anlayışla 20 yılı aşkın süredir daima rağbet gören ve alanında çığır açan ürünlerle firmamız; tüketicilerin yaşamını kolaylaştırmayı da kendine bir görev sayar.

MAT KİMYA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ olarak hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarında rekabetçi ürünlerle adını duyuran firmamız; yurtdışı temsilcilikleri, distribütörleri ile kendi ürünlerini pazarlarken Private Label olarak da pek çok marka için üretim yapar.

Misyon

Uluslararası anlamda bir marka yaratma ve bu markayı her geçen gün bir adım öne taşımayı hedefleyen MAT KİMYA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ; istihdam yaratma ve ekonomik kalkınma alanlarına da katkı sağlayarak değer yaratmayı birinci önceliği kabul eder.

Vizyon

Büyüme ve kalkınmayı temel hedefi sayan MAT KİMYA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ; teknolojik imkanlardan faydalanırken sektördeki yenilikleri de yakından takip ederek başarısını sürdürülebilir kılmayı amaçlar.