Silikon, Kalıp, Ayırıc? Metal Koruyucu, pas, önleyici, temizleyici, Korozyon, İtici Yağı, Boya Temizleyici, Ayırıc? tahribatsız, muayene, KALIP AYIRICI, yağlayıc? çatlak, bulucu, sprey, sıv? gres, koruyucu, Silikonsuz Kalıp Ayırıc? KALIP, firmalar? firmas? Metal, Metal Koruyucu, Pas, pas önleyici, Pas temizleyici, Korozyon, İtici Yağı, söküc? Boya Temizleyici, Plastik, enjeksiyon, plastik enjensiyon, kalıp itici yağı, Kalıp Maça yağı, Oring, Oring yağı, kalıp ayırıc?sprey, red penetrant, cleaner, girici, aerosol, gres, ayırıc? kalıp, Silikon kalıp ayırıc?sprey, Aerosol, taban, taban boyas? termo, termo taban, poli, PU taban, ndt, PU taban boyas? matlaştırıc? Termo, matlaştırıc? taban, matlaştırıc? sprey boya, Termo taban boyas? Takunya boyas? Sert PU boyas? kimya, sektör, sektör? kimyasallar, firmalar? firmas? sanayi, boyas? boyalar? boyasi, boyalari, beylidüz? haramidere, avcılar, ikitelli, büyükçekmece, bakırcılar, sitesi, yakuplu, gürpınar, istanbul
Ana Sayfa Firmamız   Teknik Bilgi   İletişim    

ÜRÜNLER

.


 


 
Dr. Mat > Dr. MAT SÜT KOKUSU GİDERİCİ SPREY


Dr. MAT SÜT KOKUSU GİDERİCİ SPREY
 


Aracınıza süt mü döküldü ? süt kokusu çıkmıyor mu ? aracınız kötü mü kokuyor ?

Hemen danışma ve bilgi için aşağıdaki numaraları arayınız

0535 505 84 56 – 0212 422 80 28

Dr. MAT HİJYEN SPREY Süt Kokusu Giderici Araç Koku Giderici

YETERLİ MİKTAR VE DOĞRU UYGULAMA İLE KESİN ÇÖZÜM
ARAÇ KOKU GİDERİCİ ve SÜT KOKUSU GİDERİCİ


Aracınızın kumaş yüzeyine süt mü döküldü ? Protein parçalanmasından oluşan mikroorganizmalar nemli ortamda hızla çoğalırlar ve kokuya sebep olurlar çözüm için yukarıdaki telefonlardan acil yapılması gerekenler, kullanılacak ürün miktarı ve uygulama için teknik destek alınız.


Satın almak için hemen tıklayın...

video linki
https://www.youtube.com/edit?video_id=Q6CbMV2XF4Q

 
 
Özellikleri
Süt ve Süt ürünleri , kusmuk, et suyu, Balık suyu , rutubet kokusu, sigara kokusu, evcil hayvanların oluşturduğu kötü kokuyu ve toz kokusunu giderir. Leke yapmaz. İz bırakmaz.

Not :İnsan sağlığına zararlı ağır metaller,
gümüş iyon ve toz içermez.
Kullanım Alanları
Araçta koltuk ,paspas,halı,kapı içlerindeki ve bagaj kumaş yüzeylerde ve tavan gibi araç içindeki kumaş olan heryer de Hijyen Sprey kullanabilirsiniz.


Uygulama Şekli
Hijyen sprey uygulanacak yeri Halı yıkama makinesi ile kuru olarak çekiniz. Uygulama için teknik servisimizden bilgi alınız.


Yapılan hatalar
Olay meydana geldikten sonra su ve su içeren bir ürün kullanılmamalıdır. Kuru temizlik yapılması ve teknik destek alınması menfaatiniz icabıdır. Nemli ortam mikroorganizmaların hızla çoğalmasına koku ve masraf artışına yol açar.

Öncelikle Aracınıza süt döküldü ise bunu kesinlikle hafife almayın.Çünkü sırf bu sebeple kokudan kurtulamayanların arabasını sattığını unutmayın.Evet çağımızın şartları gereği artık zamanımızın büyük bir bölümü araçta geçiyor.Eğer aracınız dökülen sütten dolayı dayanılmaz şekilde kokuyorsa bu bütün hayatınızı etkileyebilir..


Ürünümüz kesinlikle süt kokusuna kesin çözüm sunar.
Fakat bazı kullanım hatalarından kaynaklanan binde birde olsa memnuniyetsizlikler alabiliyoruz. Aşağıda belirttiğimiz yetersiz miktarda kullanım veya kullanım hatalarına lütfen dikkat edelim...

1- Araca süt döktükten sonra temizlemek için su ve su içeren ürünler ile temizlik yapmak yanlıştır: Süt dökülen yeri yıkarsanız sütü ve bakteriyi aracın daha da alt tabakalarına indirmiş olursunuz ve bakteriye besini olan suyu vermiş olursunuz. Artık üstten spreyi sıksanız bile alt tarafta oluşan bakteriye kadar etkisini gösteremediği için fayda etmez. Bu sebeple aracınızı asla yıkamayınız. Alt katmana geçen işlemler için döşemeleri söktürün. Eğer süt yalıtım keçelerine geçtiyse bu keçeleri değiştirmelisiniz.

2-Araca dökülen süt miktarı çok (1-2 lt gibi) olmasına rağmen yüzeyden sıkılması: Eğer dökülen süt miktarı yalıtım keçelerine geçecek kadar çok ise dökülen sütü ıslak kuru süpürgeler ile çekip keçeleri değiştirin.Dökülen miktara ve yapılan işleme göre kullanılması gereken ürün miktarını teknik servisimize danışarak belirleyebilirsiniz. Alan genişledikçe ve yıkama işlemi yapıldıysa bakteri miktarı fazla olacağı için kullanılan sprey miktarı 2-4 veya 6 adet olmalıdır.

3-Sütün aracın sac kısmındaki bazı deliklerden sızarak tabanda toplanması: Bazen dökülen süt biz fark etmeden aracın alt kısmında sac kısmının altındaki bir delikte veya başka bir çukur alanda sızarak toplanabilir. Eğer bu süt birikintisini fark etmeyip orada bırakırsak zamanla o sütten kaynaklanan koku duyulabilir. Bu sebeple özellikle çok miktarda dökenler bu ihtimalide göz önünde bulundurarak kontrol etmeliler. Zaten bu sıkıntı daha çok bagaja dökenler için geçerlidir. Stepne bölümünü iyice kontrol etmeliler...aşağıdaki nahtar arama kalıpları ile web sitemize ulaşabilirsiniz.
süt kokusu, Drmat Hijyen Sprey, süt kokusu nasıl çıkar, araç koku giderici, koku giderici, Drmat süt kokusu giderici, arabamın içine süt döküldü, arabama süt döküldü süt kokusu nasıl gider, arabanızın içine süt döküldü
 
 

  Herhakkı Saklıdır, Copyrigt 2008-2017 MAT KİMYA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ

Powered by imaj.NET

 ip no :  54.211.135.32